kandydatów

Etat Naczelnik wydziału

Firma: Ministerstwo Rozwoju i Technologii w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Rozwoju i Technologii w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Naczelnik wydziału
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 100789

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • reprezentowanie urzędu na zewnątrz

  • krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

  • nietypowe godziny pracy (w tym dyżury)

Opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/warunki-pracy

Zakres zadań

  • zarządza zespołem (tj. planuje zadania, wspiera pracowników w realizacji celów, koordynuje i monitoruje projekty realizowane przez zespół itp.),
  • bierze udział w budowaniu strategii działań informacyjnych i promocyjnych,
  • zarządza projektami informacyjnymi i promocyjnymi o szerokim zasięgu (tj. np.: określa cele i oczekiwane efekty, opracowuje budżety projektów i harmonogramy działań, dobiera wykonawców, nadzoruje realizację projektów itp.),
  • koordynuje i prowadzi kampanie i inne działania informacyjno-promocyjne (tj. np.: definiuje cele, określa kanały i narzędzia komunikacji, monitoruje przebieg kampanii i projektów, nadzoruje wykonawców itp.),
  • zarządza i prowadzi, pod kątem redakcyjno-merytorycznym, serwisy internetowe (tj. gov.pl/web/rozwoj-technologia, Intranet),
  • koordynuje prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie właściwości komórki organizacyjnej,
  • udziela informacji na wnioski i zapytania.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: 3 lata w zakresie promocji/komunikacji/public relations lub prowadzenia serwisów internetowych lub zarządzania projektami, w tym co najmniej 1 rok w kierowaniu minimum 3-osobowym zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Wiedza z zakresu PR, komunikacji społecznej i reklamy
  • Umiejętność planowania i organizacji wydarzeń promocyjnych, konferencji, spotkań
  • Umiejętność skutecznego i prostego komunikowania skomplikowanych treści
  • Orientacja w ogólnych zagadnieniach związanych z gospodarką
  • Znajomość ustawy PZP w zakresie działań informacyjno-promocyjnych
  • Znajomość ustawy o dostępie do informacji publicznej, o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych oraz rozporządzenia w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej
  • Podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Współpraca
  • Komunikacja
  • Zarządzanie ludźmi
  • Rzetelność
  • Myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (filologiczne, marketing/reklama, komunikacja społeczna, dziennikarstwo, nauki społeczne, nauki polityczne, stosunki międzynarodowe)