kandydatów

Etat Specjalista ds. Księgowości - Księgowa / Księgowy

Firma: Polski Związek Tenisa Stołowego miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7148370, z dnia 2022-06-14

Polski Związek Tenisa Stołowego

Polski Związek Tenisa Stołowego jest organizacją sportową zajmującą się prowadzeniem rozgrywek oraz popularyzacją tenisa stołowego w Polsce.

Specjalista ds. Księgowości - Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów w systemie FAKiR;
  • księgowanie operacji bankowych złotówkowych i walutowych;
  • bieżący monitoring rozrachunków z kontrahentami;
  • przygotowanie zestawień i raportów w oparciu o zapisy na kontach księgowych;
  • współpraca z innymi działami Związku;
  • wykonywanie innych zleconych zadań w obszarze księgowości.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości i Finansów;
  • znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości;
  • doświadczenie zawodowe związane z pracą w księgowości;
  • znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel;
  • dokładność i skrupulatność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji;
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i kursach;
  • interesującą i odpowiedzialną praca w ciekawym środowisku;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności.