kandydatów

Etat Specjalista ds. projektów zagranicznych

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Specjalista ds. projektów zagranicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • bezpośrednie wsparcie dla Szefa Misji Caritas Polska w Jemenie;
  • przygotowywanie wniosków projektowych oraz bazowych ram budżetu operacyjnego we współpracy z działem zagranicznym oraz działami wspierającymi;
  • koordynowanie działań projektowych;
  • współpraca z partnerami zagranicznymi, organami administracji publicznej oraz innymi podmiotami w zakresie prowadzonych działań projektowych;
  • przygotowanie analiz, sprawozdań, materiałów i informacji z danego projektu;
  • wyszukiwanie nowych możliwości finansowania projektów zagranicznych, współuczestniczenie przy sporządzaniu wniosków o dofinansowanie programów, udział w procesie rekrutacji uczestników projektów;
  • udział w wyznaczonych delegacjach zagranicznych celem monitorowania prowadzonych działań oraz dokonania oceny potrzeb, ewaluacji zgodnie z przyjętymi w projekcie założeniami, w tym monitorowanie efektów i wskaźników twardych.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie we współpracy z organizacjami pomocy humanitarnej i rozwojowej / jednostkami zagranicznymi;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum C1;
  • gotowość do delegacji zagranicznych (Jemen; inne kraje regionu);
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i samodzielność w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na obszarach objętych konfliktem zbrojnym;
  • doświadczenie zdobyte we współpracy z innymi kulturowo i geograficznie podmiotami;
  • łatwość budowania relacji w zespole i umiejętność dostosowania do wymaganych potrzeb realizacji zadań.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • możliwość zdobycia doświadczenia bezpośrednio w miejscu misji;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pakiet opieki medycznej.