kandydatów

Etat Starszy Analityk / Starszy Konsultant w Zespole M&A

Firma: PwC miejsce pracy: Warszawa

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu usług doradczych, na stanowisko:

Starszy Analityk / Starszy Konsultant w Zespole M&A
Warszawa

Tak kreujemy tą rolę w zespole:

Nasza oferta skierowana jest do osób zainteresowanych tematyką fuzji i przejęć na polskim i europejskim rynku. Praca w dziale Deals w Warszawie, w zespole M&A. Jako Starszy Konsultant w zespole M&A chcielibyśmy abyś brał/a czynny udział w realizacji projektów transakcyjnych realizowanych dla funduszy Private Equity i właścicieli prywatnych przedsiębiorstw.
Zespół M&A PwC od wielu lat zajmuje pozycję #1 na polskim rynku doradców transakcyjnych, pozycja rynkowa zespołu została potwierdzona przez prestiżowe nagrody branżowe (m.in. nagrody PSIK dla doradcy roku M&A oraz #1 w rankingu serwisu Mergermarket wg liczby transakcji w latach 2019, 2020, 2021). W ostatnich 3 latach zespół M&A PwC zrealizował z sukcesem ponad 40 transakcji na łączną kwotę ok. 18 mld PLN.

Twoje zadania:

  • udział w projektach dotyczących transakcji fuzji i przejęć w różnych sektorach, zarówno sell-side jak i buy-side;
  • przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, w tym m.in.: lista inwestorów, teaser, memorandum informacyjne, prezentacja zarządu;
  • przygotowywanie i analiza modeli finansowych;
  • przygotowywanie prezentacji i ofert na spotkania z potencjalnymi klientami;
  • aktywne uczestniczenie w spotkaniach z klientami, inwestorami i targetami;
  • dzielenie się pomysłami dotyczącymi potencjalnych transakcji;

Jak wyobrażamy sobie profil kandydata?

  • w przypadku osoby na stanowisko Starszego Analityka oczekujemy około 2-4 lat doświadczenia w obszarze Deals lub doświadczenie w obszarze Audytu, Advisory;
  • uważamy, że ta rola wymaga szerokiej wiedzy z obszaru M&A, finansów i księgowości oraz dobrych umiejętności modelowania finansowego;
  • dodatkowe zainteresowania związane z transakcjami M&A i rynkiem PE na pewno pomogą funkcjonować w świecie M&A
  • do codziennej pracy z naszymi obcojęzycznymi pracownikami i Klientami z regionu CEE  potrzebujesz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie, oraz umiejętności przygotowania dokumentów o charakterze formalnym;
  • nasz zespół tworzą wyjątkowi ludzie - liczymy na Twoją otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i pracę zespołową;
  • podkreślamy wyjątkowość naszej kultury organizacyjnej, a co za tym idzie – oczekujemy wysokich umiejętności jasnej i skutecznej komunikacji, zdolności do prezentowania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób;
  • w zespole M&A świetnie sprawdziły się takie kompetencje jak znajomość narzędzi i metod wykorzystywanych do analizy danych

Co możemy zaoferować Tobie?

  • współpracę z świetnie zgranym zespołem fajnych ludzi
  • pracę na największych i najbardziej ciekawych projektach w teamie M&A #1 na rynku polskim;
  • pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne;
  • wsparcie opiekuna (Buddy Program);
  • program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności well-beingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport;
  • kompleksowa opieka medyczna (w tym swoboda leczenia i rozszerzona opieka stomatologiczna);
  • dodatkowe ubezpieczenia;
  • platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,
  • szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
  • program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
  • elastyczny model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: pl_karieraeksperta@pwc.com

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy pl_karieraeksperta@pwc.com nie służy do przesyłania aplikacji.