kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska z uwagi na obecny kryzys rozwija swoje działania w odpowiedzi na zwiększające się potrzeby osób przybywających z Ukrainy. Caritas Polska wraz z Caritas Diecezjalnymi prowadzi obszerną ofertę pomocową mające na celu wsparcie najbardziej potrzebujących, takie jak ochrona i wsparcie uchodźców w Polsce oraz dostarczanie żywności i artykułów nieżywnościowych na Ukrainę.

Obecnie Caritas Polska poszukuje Specjalisty ds. Zamówień, którego głównymi obowiązkami będzie efektywne i skuteczne zarządzanie oraz koordynowanie wszystkimi aspektami zamówień w ramach programu pomocy na Ukrainie.

Specjalista ds. zamówień
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie właściwej koordynacji zamówień dokonywanych zgodnie z polityką Caritas Polska, Prawem Zamówień Publicznych oraz z wymaganiami darczyńców;
  • Określenie głównych rodzajów towarów i usług dotyczących zamówień, w ramach programu pomocowego;
  • Realizacja całego procesu zamówień (zapytania ofertowe, negocjacje z dostawcami, zamawianie i monitoring dostaw);
  • Przygotowywanie pism dot. zwolnienie z podatku VAT i cła;
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi lokalnych dostawców.
Nasze wymagania:
  • Minimum 1-2 lata doświadczenie związane z zakupami towarów i usług (pomoc humanitarna, socjalna itp);
  • Wykształcenie lub doświadczenie związane z logistyką, finansami, księgowością;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doskonała znajomość lokalnego rynku handlowego;
  • Znajomość i zrozumienie ogólnie przyjętych w Polsce zasad księgowania zamówień i środków trwałych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Analityczność i umiejętność rozwiązywania problemów.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
  • Pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • Bieżąca współpraca ze specjalistami z innych, międzynarodowych organizacji pomocy humanitarnej;
  • Pakiet opieki medycznej.