kandydatów

Etat Asystent / Asystentka działu transportu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7156089, z dnia 2022-06-15

Klient portalu Praca.pl

Szukasz wyzwań? Chcesz rozwinąć skrzydła w transporcie? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby chętnej do nauki, dyspozycyjnej, lubiącej kontakt z ludźmi, która nie lubi nudy.

Jesteśmy firmą transportową o międzynarodowym zasięgu. Nasza flota liczy obecnie ponad 150 aut i stale się zwiększa. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Asystent / Asystentka działu transportu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma transportowa o międzynarodowym zasięgu poszukuje pracownika na pełny etat.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i ocena pracy kierowców,
  • stały kontakt z dyspozytorami,
  • bieżące rozwiązywanie problemów związanych z wykonywaniem zleceń,
  • pomoc w zdarzeniach drogowych,
  • prowadzenie statystyk pracy floty (kilometry, paliwo),
  • organizacja zmian kierowców.

Wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietów ms office.

Oferujemy

  • przygotowanie do samodzielnej pracy pod okiem doświadczonego opiekuna,
  • możliwość szlifowania języka angielskiego w pracy – stały kontakt z obcokrajowcami,
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • premie wynikowe,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.