kandydatów

Etat Kasjer / Kasjerka / Sprzedawca

Firma: CLARISSE Waldemar Olejnik miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7175010, z dnia 2022-06-21

CLARISSE Waldemar Olejnik

Sklep sporzywczo-przemysłowy Carrefour Ecspress przy metrze ONZ Warszawa

Kasjer / Kasjerka / Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Do Twoich obowiązków będzie należało dbanie o wygląd wizualny sklepu (dokładanie towaru, aktualne promocje)
  • Zadbasz o czystość w sklepie
  • Będziesz odpowiadał za przyjmowanie towaru

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 16zł do 18zł netto za godzinę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2022
Wyświetleń: 79