kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

 Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie działań związanych z zaopatrzeniem materiałów do produkcji zgodnie z procedurami firmowymi
  • Analiza stanów magazynowych oraz ich optymalizacja w oparciu o plany produkcyjne
  • Tworzenie dokumentów zakupu w systemach firmowych
  • Współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji składanych zamówień
  • Merytoryczna weryfikacja poprawności dokumentów zakupowych w tym faktur zakupu
  • Współpraca z całym zespołem zakupowym oraz innymi działami Spółki
  • Zakupy i zaopatrzenie w materiały bieżące, inne drobne zakupy wynikające z potrzeb organizacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/logistyka/zarządzanie
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach i/lub logistyce, planowaniu w branży produkcyjnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność budowania relacji z kontrahentami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagrody jubileuszowe, świadczenia z ZFŚS)
  • Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • Parking dla pracowników