kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów IT

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Specjalista ds. Zakupów IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1510] U

Zadania:
  • Analiza rynku IT pod kątem planowanych potrzeb zakupowych
  • Prowadzenie procesów wyboru dostawców w zakresie zakupów IT
  • Analiza potrzeb związanych z prowadzonymi zakupami i negocjacjami
  • Przygotowanie i weryfikacja umów
  • Współpraca z obszarem prawnym, finansowym oraz bezpieczeństwa informacji w zakresie przygotowywanych umów
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu ustalenia najlepszych warunków umów
  • Ewidencjonowanie i zarządzanie umowami z dostawcami IT
  • Raportowanie realizacji usług przez dostawców
  • Koordynacja podpisania/aneksowania i wypowiedzeń umów
  • Współpraca z zespołami IT korzystającymi z dostawców w procesie zamawiania usług i produktów IT
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów IT (usługi, licencje, sprzęt)
  • Znajomość zagadnień z obszaru usług IT (definiowanie wymagań, określanie parametrów świadczenia usługi, SLA)
  • Znajomość zagadnień z obszaru licencjonowania oprogramowania IT
  • Znajomość zagadnień formalno-prawnych związanych z umowami IT
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość rynku IT
  • Komunikatywność w relacji z partnerami wewnętrznymi i dostawcami
  • Sumienność, dokładność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
Oferujemy:
  • Pracę przy realizacji zakupów IT dla wiodącej firmy w obszarze budowlanym
  • Wynagrodzenie do 10 000 zł netto + VAT na podstawie umowy B2B
  • Pracę stacjonarną w 100% w siedzibie firmy w Warszawie (biuro znajduje się blisko stacji metra)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (po zakończonym procesie rekrutacji)
  • Możliwość korzystania prywatnej opieki medycznej i pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."