kandydatów

Etat Operations Support Applications Team Leader

Firma: Towerlink Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Operations Support Applications Team Leader
Miejsce pracy: Warszawa
345/0522
Twoje Zadania:
  • Koordynacja prac zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój systemów wsparcia operacyjnego
  • Zapewnienie dostępności podległych systemów i usług zarówno dla użytkowników wewnętrznych (rygor OLA) jak i klientów zewnętrznych (rygor SLA)
  • Zapewnienie rozwoju podległych systemów zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez użytkowników
  • Analiza rynku, dostępnych produktów, rozwiązań i trendów
  • Wybór optymalnych rozwiązań pod kątem technicznym, funkcjonalnym, ekonomicznym oraz utrzymaniowym
  • Podejmowanie decyzji o sposobie realizacji wymagań
  • Prowadzenie procesu wyboru parterów technologicznych i konsultantów zewnętrznych
  • Dostosowanie architektury podległych systemów do standardów korporacyjnych, udział w projektach transformacyjnych
  • Koordynacja projektów (m.in. integracje systemów, wdrażanie nowych wersji oprogramowania, dostosowywanie systemów do zmian w otoczeniu)
  • Współpraca z dostawcami systemów i usług (zlecenia zmian w systemach, ustalanie zakresu i zasad, rozliczanie, odbiory, ocena jakościowa dostarczonych produktów i usług, ocena zgodności ze standardami, koordynacja wdrożeń)
  • Współpraca z klientami. Dostarczanie produktów i usług zgodnie z zawartymi umowami
  • Zapewnienie usług wsparcia technicznego dla podległych systemów
  • Zapewnienie bezpieczeństwa teleinformatycznego podległych systemów
  • Wprowadzanie standardów i dobrych praktyk, inspirowanie zespołu
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w zakresie administracji, utrzymania i rozwoju systemów informatycznych (minimum 5 lat)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub projektami informatycznymi
  • Znajomość architektury nowoczesnych systemów informatycznych
  • Znajomość systemu Linux w zastosowaniach serwerowych
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji (VMWare, KVM, docker)
  • Znajomość technologii baz danych (PostgreSQL, MySQL, Oracle)
  • Mile widziana znajomość procesu wytwórczego oprogramowania
  • Mile widziana znajomość zasad działania sieci telekomunikacyjnej
  • Mile widziana znajomość systemów zarządzania siecią (NMS)
  • Mile widziana umiejętność programowania (Python)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów (technicznych i nie tylko)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę zdrowotną (Luxmed)
  • Kartę sportową Multisport
  • Dodatkowo dzień wolny z okazji urodzin
  • 3 płatne dni wolne na wolontariat
  • Hybrydowy system pracy (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (oferujące wiele udogodnień)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.