kandydatów

Etat Office manager

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Office manager
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/06121
OBOWIĄZKI:

- obsługa poczty email przełozonego, - organizacja i obsługa spotkań, zarządzanie kalendarzem spotkań, - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, - dystrybucja poczty papierowej i elektronicznej, - działanie socjal media, ustawianie kampanii, zamieszczanie grafik, postów w socjal mediach, - prowadzenie rocznego kalendarium eventów, konferencji, prelekcji, - przygotowanie materiałów reklamowych, wizerunkowych firmy, kontakty w podwykonawcami, - kompletowanie dokumentacji księgowej, dostarczanie jej do biura księgowego, - podejmowanie działań w zakresie windykacji miękkiej, - wysyłanie monitów zestawień, przypomnień odnosnie płatności, - obieg dokumentacji dla polis (ubezpieczenie indywidualne, majątkowe), - obsługa posprzedażowa w ramach podpisanych polis i kontakt z klientem. Kontakt telefoniczny z klientm w celu odnawiania polis, rocznice, monitoring cyklu produktu klienta, - pilnowanie dostarczania dokumentów w zakresie dokumentacji ubezpieczeniowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka w kancelarii prawnej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie, administracja, obsługa klienta, marketing, sprzedaż, 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystemnckim najlepiej w branży ubezpieczenia i finanse, biegła znajomość MS Office (Excell), znajomość produktów graficznych Power Point i Canva, umiejętność pisania tekstów reklamowych w socjal mediach, skrupulatność, dokładność, rzetelność, punktualność, kultura osobista, samodzielność, derterminacja w działaniu, zdolności interpersonalne, znajomość angielskiego na poziomie B1/B2. Obowiązki: - obsługa poczty email przełozonego, - organizacja i obsługa spotkań, zarządzanie kalendarzem spotkań, - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, - dystrybucja poczty papierowej i elektronicznej, - działanie socjal media, ustawianie kampanii, zamieszczanie grafik, postów w socjal mediach, - prowadzenie rocznego kalendarium eventów, konferencji, prelekcji, - przygotowanie materiałów reklamowych, wizerunkowych firmy, kontakty w podwykonawcami, - kompletowanie dokumentacji księgowej, dostarczanie jej do biura księgowego, - podejmowanie działań w zakresie windykacji miękkiej, - wysyłanie monitów zestawień, przypomnień odnosnie płatności, - obieg dokumentacji dla polis (ubezpieczenie indywidualne, majątkowe), - obsługa posprzedażowa w ramach podpisanych polis i kontakt z klientem. Kontakt telefoniczny z klientm w celu odnawiania polis, rocznice, monitoring cyklu produktu klienta, - pilnowanie dostarczania dokumentów w zakresie dokumentacji ubezpieczeniowych.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy