Etat Księgowa / Księgowy AP z językiem niemieckim / Senior AP Accountant with German

Firma: FRISTA miejsce pracy: Warszawa

Księgowa / Księgowy AP z językiem niemieckim / Senior AP Accountant with German
Location: Warszawa
O nas

Jesteśmy nagradzaną szwajcarską rmą BPO i chcemy podzielić się z Tobą naszą przestrzenią w sercu
Warszawy.

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów – nieskończone możliwości rozwoju
kariery w stabilnej, międzynarodowej strukturze i start-up’owy klimat (czyli brak dress code’u, kultura
wspólnej nauki i prawdziwie przyjazna atmosfera). FRISTA oferuje to wszystko, a to tylko pakiet
startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Rośniemy w zawrotnym tempie, cały czas budując zespoły dla naszych międzynarodowych klientów w
wielu obszarach – HR, Księgowość, Customer Service, IT i wiele innych. Dlatego też stale poszukujemy
zaangażowanych talentów, które dołączą do naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków
  • Czynny udział w przeniesieniu procesów księgowych (tranzycji) od naszego klienta - niemieckiej frmy z branży technologicznej
  • Tworzenie, adaptacja procesów w Polsce
  • Rejestracja i księgowanie dokumentów kosztowych za pomocą systemu SAP
  • Przygotowanie i księgowanie comiesięcznych płatności
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald
  • Kontrola sald kont dostawców i zapewnianie ich terminowego rozliczenia
  • Zarządzanie elektronicznym systemem obsługi dokumentów (DMS) oraz udział we wdrożeniach automatyzacji
  • Miesięczne raportowanie
Nasze wymagania
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w procesie tranzycji procesów finansowych
  • Dostępność do wyjazdu na dwutygodniową tranzycję do Niemiec (okolice Frankfurtu nad Menem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Znajomość systemu SAP (Fi/Co)
To oferujemy
  • Szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail.
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy.

www.frista.com