kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansów

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Finansów
Miejsce pracy: Warszawa
Opis Stanowiska:
  • Sprawdzanie faktur (zgodność z umowami), nadzór spływająych faktur z budowy,
  • Sprawdzanie i akceptacja gwarancji,
  • Sprawdzanie raportów i budżetów z budów,
  • Sprawdzanie cashflow na podstawie informacji/materiałów z budów,
  • Analiza budżetów i raportów na budowie (wyjazdy służbowe),
  • Bliska współpraca z innymi działami w celu gromadzenia i weryfikacji informacji z projektów,
  • Wsparcie w zakresie zarządzania finansami projektu, w tym budżetowanie i prognozowanie, harmonogramy projektów i zapewnianie zgodności,
  • Śledzenie postępów działań i etapów projektu, aby umożliwić odpowiednią księgowość finansową projektu w celu rozpoznania poprawnych przychodów i kosztów,
  • Kontrola przychodów/kosztów w oparciu o systemy ERP/Business Intelligence oraz okresowa weryfikacja budżetów projektów, w tym zmian w umowach.
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie (najlepiej w branży budowlanej),
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość,
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu rachunkowości,
  • Znajomość zagadnień w zakresu przepisów podatkowych.
Oferta:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę/kontrakt b2b,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów.