kandydatów

Etat Składacz pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku miejsce pracy: Płońsk

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Składacz pakowacz
Miejsce pracy: Płońsk
Numer: StPr/22/0638
OBOWIĄZKI:

Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy. W przypadku Uchodźców z Ukrainy minimum podstawowa znajomość języka polskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa wózka elektrycznego [Umiejętność 1] : obsługa skanera [Inne] : doświadczenie na danym stanowisku bardzo mile widziane, obsługa wózka elektrycznego oraz skanera, gotowość do pracy zmianowej, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, zdolności manualne, cierpliwość, współpraca grupowa, podstawowy j. ukraiński (wymagany przez wzgląd na pozostałych pracowników oraz koordynację pochodzenia Ukraińskiego)

Miejsce pracy:

Płońsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku