kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowo – księgowych

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. finansowo – księgowych
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr ref.: Specjalista ds. finansowo – księgowych - Warszawa
Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie realizacja obowiązków w szczególności:

  • prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń wspólnot mieszkaniowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych wspólnot mieszkaniowych
  • prowadzenie kartotek właścicieli
  • prowadzenie rozliczeń z tytułu VAT, CIT
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • Uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli
  • rozliczanie mediów indywidualnych, wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów
  • naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych
  • ewidencja dokumentów księgowych wspólnot mieszkaniowych (wyciągi bankowe, faktury zakupu, rmk, rezerwy)
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  • wiedza teoretyczna i praktyczna na temat obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych
  • znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla wspólnot mieszkaniowych
  • wykształcenie średnie
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem – mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę),
  • mile widziana znajomość obsługi programu SŁONIE firmy Mieszczanin
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia zawodowe
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie karty sportowej
  • elastyczny czas pracy, możliwość wykonywania części zadań w trybie zdalnym