kandydatów

Etat Technolog

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 7234986, z dnia 2022-07-04

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Technolog

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów technologicznych (instrukcje procesowe, instrukcje pracy, karty techniczne, receptury, itp.)
  • Optymalizacja procesów technologicznych
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji
  • Wdrażanie nowych zastosowań i technologii w zakładzie
  • Kontrola przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości, wymagań klienta. Bieżąca kontrola jakości
  • Testowanie i dobór surowców, półfabrykatów, komponentów oraz innych materiałów
  • Wykonywanie prób technologicznych dla nowych produktów oraz już istniejących
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne – preferowany kierunek Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych, Inżynieria produkcji
  • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metodologii, usprawniających efektywność procesów produkcyjnych, magazynowych i procesów w łańcuchu dostaw
  • Znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu Office
  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej i chęci rozwoju w obszarze technologii.
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ambitną pracę pełną wyzwań
  • Premie adekwatne do wyników pracy