kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 7239003, z dnia 2022-07-05

SP EUROPE Sp. z o.о.

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów. Posiada swój kompleks logistyczny.

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego i budowanie z nim długotrwałych relacji (kontakty mailowe i telefoniczne z klientami, badanie ich potrzeb, realizacja zleceń oraz prace administracyjne wynikające z obsługi klientów);
  • Konsultacje przy tworzeniu zamówienia;
  • Praca z reklamacjami;
  • Ewidencja towarów (części samochodowe) od Dostawców;
  • Tworzenie zamówienia towarów dla Klienta B2B, przygotowanie etykiety do wysyłania zamówień, w tym zamówień międzynarodowych;
  • Kontrola realizacji zamówienia na każdym etapie;
  • Współpraca z innymi działami, w tym  magazynem, z działem logistyki, działem sprzedaży, marketingiem, księgowością;
  • Wystawienie faktur i pro-form, kontrola należności;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowych atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego,  pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny);
  • Znajomość języka rosyjskiego lub polskiego;
  • Zaangażowanie w rozwój firmy, samodzielność, zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Benefity.