kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowych

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 7239846, z dnia 2022-07-05

SP EUROPE Sp. z o.о.

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów. Posiada swój kompleks logistyczny.

Specjalista ds. kadrowych

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • Administracja kadrowa (przygotowanie dokumentacji nawiązania i rozwiązania stosunku pracy oraz zmian warunków umów o pracę),
  • Stała współpraca z firmą outsourcingową w zakresie kadr i płac;
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, zatrudnienia, onboardingu oraz exit interview;
  • Uczestniczenie w projektach HR (np. optymalizację procesów, wdrażanie zmian w systemach HR, tworzenie wewnętrznych regulacji);
  • Administrowanie benefitami pozapłacowymi.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w polskiej firmie;
  • Praktyczna znajomość przepisów: Kodeksu Pracy, Ubezpieczeń Społecznych, Podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Znajomość przepisów dotyczących legalności zatrudnienia i pobytu cudzoziemców;
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego i polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • Znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy;
  • Benefity;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.