Etat Młodszy Specjalista / Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7248699, z dnia 2022-07-07

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Młodszy Specjalista / Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MS/S/DRK/07/22

Opis stanowiska

  • współpraca przy wdrażaniu projektu pozakonkursowego System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach (SWO), w tym:
    • proponowanie rozwiązań poprawiających funkcjonowanie systemu ze strony użytkownika, wsparcie przedsiębiorców korzystających z systemu w zakresie technicznym - korzystania z systemu, jak i merytorycznym - wsparcie przy wypełnianiu danych,
    • przygotowywanie danych z systemu wczesnego ostrzegania do dalszych działań analitycznych.
  • współpraca przy wdrażaniu projektu pozakonkursowego pt. „Kontynuacja działań mających na celu rozwój i utrzymanie ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych”, realizowanego w ramach Działania 2.3 POWER:
    • analiza zgłoszeń w Redmine,
    • udział w przygotowywaniu zleceń związanych z rozbudową lub modyfikacją systemu.

Wymagania

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe (dla Specjalisty min. 3 lata, dla Młodszego Specjalisty min. 2 lata);
  • znajomość procedur realizacji projektów w ramach funduszy europejskich;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;
  • bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • udział w budowie systemów informatycznych z zakresu aplikacji internetowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • premię regulaminową
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • szkolenia
  • atrakcyjną lokalizację
  • wydarzenia integracyjne
  • programy socjalne