kandydatów

Etat Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, operatora logistyki żywności, zajmującego się całym łańcuchem dostaw i kompleksową obsługą klienta, współpracującego od lat z międzynarodowymi markami i firmami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

(1/2 lub 3/4 etatu)

OBOWIĄZKI:
  • przygotowywanie deklaracji VAT EU, JPK, VAT oraz korekt i generowanie plików JPK
  • kalkulacja podatku dochodowego bieżącego i odroczonego oraz rozliczanie podatku u źródła
  • przygotowanie deklaracji CIT
  • przygotowywanie raportów do urzędu statystycznego, sprawozdań do NBP oraz innych deklaracji podatkowych
  • bieżący kontakt z Urzędem Skarbowym
WYMAGANIA:
  • j. angielski na poziomie min. B2 (ewentualnie znajomość j. niemieckiego na poziomie B2)
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • min. 2 lata pracy jako starszy lub samodzielny księgowy
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • ukończone studia kierunkowe (finanse i rachunkowość lub pokrewne)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • prywatna opieka medyczna (Medicover
  • karta MultiSport (dofinansowanie 50%)
  • grupowe ubezpieczenie na życie