kandydatów

Etat Lekarz patomorfolog

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7255977, z dnia 2022-07-08

Pracownia Patomorfologii IHiT w Warszawie

zatrudni na stanowisku:

Lekarz patomorfolog

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca na stanowisku lekarza specjalisty patomorfologa z uwzględnieniem:

  • pobierania wycinków tkankowych z materiału pooperacyjnego;
  • wykonywania badań śródoperacyjnych;
  • prowadzenia diagnostyki patomorfologicznej materiału tkankowego i cytologicznego z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej;
  • współpraca w pracy naukowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne (lekarz);
  • Specjalizacja z patomorfologii;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy lekarza specjalisty patomorfologa zwłaszcza w zakresie oceny materiału onkologicznego;
  • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie pracą naukową.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełnym etacie;
  • dobrą atmosferę wraz ze wsparciem pozostałych członków zespołu.