kandydatów

Etat Specjalista ds. zarządzania jakością danych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista ds. zarządzania jakością danych

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/078/0722

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i aktualizacja procesów zarządzania jakością danych
  • Prowadzenie: mapy danych, rejestru zewnętrznych źródeł danych, rejestru incydentów jakości danych, rejestru nadań jakości danych
  • Koordynowanie działań dotyczących zgłoszeń incydentów jakości danych, wspieranie właścicieli danych w koordynacji napraw
  • Przygotowywanie raportów dotyczących jakości danych
  • Przedstawianie założeń do regulacji wewnętrznych dotyczących jakości danych
  • Koordynowanie procesów cyklicznych aktualizacji dokumentacji dotyczących obszarów jakości danych w tym opracowywanie punktów pomiaru jakości danych
  • Opiniowanie i przedstawianie do wprowadzenia modyfikacji w aplikacji do rejestracji incydentów i badań jakości danych

Twój kapitał:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania jakością danych w instytucji finansowej
  • Wykształcenie wyższe o profilu ilościowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz pozwalającym na rozumienie regulacji oraz materiałów branżowych
  • Samodzielność w działaniu, otwartość na zdobywanie nowych umiejętności
  • Dociekliwość i analityczne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność sprawnego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Otwartość na współpracę w zespole

Mile widziane: Znajomość SQL, MS Office, SAS

Od nas otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w mBanku Hipotecznym, bonus roczny
  • Pracę w Departamencie Zarządzania i Analiz Ryzyka w mBanku Hipotecznym, który odpowiada za zintegrowane zarządzanie ryzykiem i kapitałem w Banku.
  • Możliwość poznania różnych obszarów działania departamentu, który odpowiada za realizację strategii i polityk zarządzania ryzykiem rynkowym, stopy procentowej księgi bankowej,  płynności, kontrahenta, operacyjnym, kredytowym.
  • pracę w modelu hybrydowym (2 dni z biura przy ul. Prostej 18)
  • pakiet benefitów składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, bezpłatnego dostępu do Linkedin Learning, parking pracowniczy
  • mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach