kandydatów

Etat Azure DevOps Engineer

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Azure DevOps Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • Administracja, monitoring, optymalizacja środowisk Azure
  • Konfiguracja i automatyzacja frameworku developerskiego w Azure DevOps
  • Monitoring i rozwiązywanie problemów wdrożeniowych w Azure DevOps
  • Projektowanie infrastruktury i usług Azure wymaganych do realizacji projektów
  • Realizacja wdrożeń w Azure modułów od zewnętrznych dostawców
  • Tworzenie sparametryzowanych skryptów ARM (Azure Resource Management) umożliwiających automatyzację wdrożeń poszczególnych środowisk (DEV, TEST, PROD)
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość środowiska Azure, w tym Synapse
  • Umiejętność administrowania środowiskami i usługami Azure
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania procesem CI/CD
  • Umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących prace i optymalizujących koszty wykorzystania zasobów Azure
  • Znajomość zagadnień związanych z hurtownią danych
  • Znajomość zagadnień związanych ze świadczeniem usług (ITIL)
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą pod rozwój hurtowni danych (model data vault)
  • Dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Model pracy: praca zdalna z ewentualną możliwością przyjazdu do naszego biura w Warszawie w razie potrzeby
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostęp do nauki języka angielskiego, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW
  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie. Wiedzę od naszych ekspertów i współpracowników – liczymy już prawie 200 osób. Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness
  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku