kandydatów

Etat Montażysta

Firma: TUCHLER Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma zajmuje się dostawą i montażem  mechaniki scenicznej, podestów, wykładzin scenicznych,

szyn kurtynowych, kurtyn , horyzontów, folii projekcyjnych do teatrów, domów kultury, firm eventowych, studiów filmowych.

Montażysta

 Biuro firmy w Warszawie – praca  na terenie całej Polski

Zadania:
  • Montaż elementów konstrukcyjno-mechanicznych , szyn kurtynowych, wciągarek
  • przygotowywanie materiałów montażowych
  • prace magazynowe
Wymagania:
  • Umiejętność samodzielnego wykonania instalacji elementów konstrukcyjno – mechanicznych w obiektach
  • Umiejętność samodzielnego wykonania prostych instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV
  • Uprawnienia konserwacyjne UDT – mile widziane
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę