kandydatów

Etat Magazynier - operator wózka widłowego

Firma: Elektronika Spółka Akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7293519, z dnia 2022-07-19

Elektronika S.A. to hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Zaopatrujemy producentów urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie towaru, jego identyfikacja i rozładunek
  • Kompletacja towarów zgodnie z dokumentacją
  • Pakowanie towarów do wysyłki
  • Wydawanie towarów Klientom
  • Bieżąca kontrola zapasów magazynowych
  • Dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na magazynie
  • Zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem

Wymagania

  • Uczciwość
  • Zaangażowanie
  • Dokładność i punktualność
  • Nie karalność
  • Podstawowa znajomość obsługi urządzeń elektronicznych (czytnik kodu kreskowego) będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę stacjonarną na pełny etat w godzinach 8-16 Pn.- Pt.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • Stałe i długotrwałe zatrudnienie na umowę o pracę w ramach pełnego etatu.
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Programy socjalne