kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Inter-Diament miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Lider na rynku konwencjonalnych narzędzi ściernych jak również nowoczesnych wysokowydajnych ściernic na bazie materiałów super twardych. Produkcja konwencjonalnych narzędzi ściernych jak również również nowoczesnych nowoczesnych, wysokowydajnych ściernic na bazie materiałów supertwardych pozwala firmie dostarczyć produkty do firm działających w niemal wszystkich gałęziach przemysłu.

Magazynier
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • prowadzanie ewidencji pobieranych surowców,
  • dbanie o porządek w pomieszczeniach magazynowych,
  • monitorowanie i zgłaszanie różnić w stokach magazynowych,
  • udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt,
  • Umiejętność planowania,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Microsoft Office – z wyszczególnieniem Excel’a.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Podjęcie pracy od zaraz,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych INTER-DIAMENT Kacprzycki Spółka jawna KRS: 0000006622, NIP: 5290008253, REGON: 010678496, ul. Chełmońskiego 30, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.