kandydatów

Etat Sales Manager

Firma: Depilacja.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7321377, z dnia 2022-07-25

Firma Depilacja.pl jest jedną z największych sieci salonów depilacji laserowej oraz właścicielem klinik medycyny estetycznej Envie w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Mamy już ponad 70 lokalizacji i w związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Ustalanie targetów sprzedażowych i nadzór nad ich efektywną realizacją
  • Długoterminowe planowanie biznesowe poprzez określanie planów sprzedaży
  • Ciągłe doskonalenie i rozwijanie kluczowych procesów sprzedaży w celu zapewnienia doskonałości usług i wydajności ich w organizacji
  • Ścisła współpraca z Managerami innych zespołów - wdrażanie kluczowych inicjatyw przyspieszających sprzedaż we wszystkich kanałach online oraz offline
  • Optymalizacja wyników rentowności Klinik i Salonów
  • Budowanie oraz zarządzanie strukturą sprzedażową
  • Prowadzenie szkoleń oraz coaching
  • Analiza popytu, trendów konsumenckich i konkurencyjnych podmiotów powiązanych z branżą

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu placówkami w strukturze rozproszonej
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą oraz zespołem (min. 2 lata)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży “end to end”
  • Nastawienie na realizację celów i rozwój biznesu
  • Pasja oraz wiedza, którymi potrafisz zarażać innych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Praca w dużej organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju marki
  • Możliwość autorealizacji i wdrażania własnych pomysłów
  • Praca w dobrej atmosferze z młodym, zgranym zespołem