kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. BHP

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. BHP
miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników zatrudnionych w spółce;
  • opracowanie wewnętrznych zarządzeń, procedur oraz instrukcji BHP;
  • prowadzenie postępowań powypadkowych;
  • udział w komisji BHP;
  • koordynowanie procesu ochrony przeciwpożarowej w centrach medycznych;
  • przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad i standardów BHP wśród pracowników;
  • inicjowanie działań służących poprawie bezpieczeństwa pracy w spółce.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane studia podyplomowe w zakresie BHP;
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla inspektorów ochrony przeciwpożarowej;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze BHP w podmiotach leczniczych;
  • praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ochrony PPOŻ;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • zaangażowanie i doskonała organizacja czasu pracy;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.