kandydatów

Etat Real Estate Intern

Firma: Rituals Cosmetics Poland miejsce pracy: Warszawa

O Rituals:

Jako globalna marka założona ponad 20 lat temu, wciąż chcemy wznosić markę i firmę na wyższy poziom. Oznacza to nie tylko otwieranie większej liczby sklepów, lecz także budowanie jeszcze silniejszej społeczności wokół naszej marki.

Produkty Rituals można już nabyć w 807 sklepach naszej marki oraz 2700 sklepach typu shop-in-shop w 33 krajach w całej Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, a także w Ameryce Północnej i Południowej. Rituals to marka omnichannel, która działa w obszarze retail, wholesale, e-commerce i travel retail.

Aby dalej móc się rozwijać, poszukujemy skrupulatnej, terminowej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Real Estate Intern. Jeśli lubisz rozmowy z ludźmi i chciałbyś rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie administracji nieruchomości i administracji biurowej, to ta oferta spełni Twoje wymagania.

Real Estate Intern
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • pomoc w utrzymywaniu kontaktu z dostawcami mediów
  • zapoznanie się z administrowaniem umów oraz współpracą administracyjną z lokalnymi sklepami Rituals
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem istniejącej dokumentacji
  • pomoc w przygotowaniu wysyłki dokumentów według wewnętrznych procesów
  • współpraca z siedzibą Rituals w Amsterdamie kwestiach administracyjnych

Co jest dla nas ważne:

  • duża motywacja i chęć nauki
  • otwartość i dobra komunikacja
  • umiejętność zarządzania czasem pracy i priorytetyzowania zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • mile widziana znajomość podstaw administracji, finansów, rachunkowości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w fantastycznym zespole
  • benefity, tj. kartę Multisport, opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze
  • owocowe środy, kawa i herbata do dyspozycji przez cały dzień
  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji
  • eventy integracyjne
  • zniżki pracownicze na produkty i usługi
  • przerwy na yogę

"Naszym zamiarem nie jest to, aby sprzedać Ci piękno. Naszym celem jest zapewnić Ci doskonałe samopoczucie" Raymond Cloosterman, CEO Rituals.