kandydatów

Etat Kierownik ds. inwestycji

Firma: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kobylce Sp. z o.o. miejsce pracy: Kobyłka

Ogłoszenie numer: 7363452, z dnia 2022-08-04

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kobyłce Sp. z o. o.

obsługujące ponad 7 tysięcy Klientów, którego dewizą jest nieustanny rozwój

i świadczenie jak najwyższego poziomu oferowanych usług,

poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik ds. inwestycji

Miejsce pracy: Kobyłka

Nr Ref.: MK/07/22

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie merytorycznych opisów przedmiotu zamówienia dotyczących inwestycji realizowanych przez Spółkę, w tym min. opracowywanie specyfikacji przetargów na prace projektowe i roboty budowlano-montażowe, udział w komisjach przetargowych.
  • Udział w planowaniu koniecznych modernizacji i remontów urządzeń i sieci wodociągowej.
  • Opracowywanie krótko i długoterminowych planów inwestycyjnych.
  • Opracowywanie prognoz i analiz finansowych w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych.
  • Współtworzenie planów inwestycyjnych i udział w ich aktualizacji.
  • Przygotowywanie inwestycji do realizacji poprzez: ocenę opłacalności projektów inwestycyjnych, nadzór nad wykonaniem dokumentacji, opracowanie wstępnego kosztorysu, harmonogramów rzeczowo-finansowych inwestycji.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez Spółkę wszystkich wymogów prawnych i przestrzegania norm związanych z ochroną środowiska, szczególnie w zakresie gospodarowania odpadami i gospodarki wodno-ściekowej.
  • Koordynacja planów inwestycyjnych z planami innych jednostek miejskich. Monitorowanie inwestycji i remontów pod względem postępów, zarówno pod względem finansowym, jak i technicznym.
  • Nadzór nad wykonaniem inwestycji, który obejmuje: nadzorowanie kosztów budowy, monitorowanie wydatków i postępu robót w stosunku do planów i reagowanie na rozbieżności, odbiór poszczególnych etapów robót i budów, aktywacjęśrodków trwałych, załatwianie spraw odszkodowawczych, związanych z inwestycjami, w tym prowadzenie narad budowy z Wykonawcami i Inspektorami Nadzoru.
  • Uczestniczenie w pracach komisji przetargowych.
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych źródeł finansowania inwestycji pod kątem optymalnych montaży finansowych.
  • Nadzór nad osiąganiem efektów ekologicznych inwestycji.
  • Nadzór nad terminowym rozliczeniem inwestycji i sprawozdawczością dla Spółki oraz urzędów i instytucji.
  • Przygotowywanie raportów z rzeczowego i finansowego postępu inwestycji.
  • Analizowanie wydatków inwestycyjnych pod kątem podatków, amortyzacji, itp.
  • Przygotowywanie sprawozdań na wewnętrzne potrzeby Spółki z realizacji inwestycji.
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS w zakresie realizacji inwestycji.
  • Przygotowanie oraz bieżąca aktualizacja regulacji/procedur/sposobów postępowania dot. procesów realizowanych przez dział techniczno-inwestycyjny w spółce.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym.

  • Umiejętność, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, samodzielność.

  • Doświadczenie w realizacji, nadzorowaniu lub kontroli procesu inwestycyjnego,

  • Wysoki stopień motywacji i samodzielności w realizowaniu zadań.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Specjalistyczne szkolenia/kursy podnoszące kwalifikacje.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Interesującą, odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2022
Wyświetleń: 72