kandydatów

Etat Application Support Specialist

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Logwin Poland istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia Grupy Logwin, której jesteśmy częścią, sięga aż 1877 roku. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Application Support Specialist
Miejsce pracy: Piaseczno
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Bieżące wsparcie użytkowników w obsłudze systemów logistycznych – głównie WSM;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem powierzonych aplikacji, w celu zachowania ciągłości łańcucha dostaw;
  • Dbanie o poprawność danych w systemie logistycznym, wyszukiwanie oraz wyjaśnianie rozbieżności;
  • Współpraca z klientem zewnętrznym w obszarze zarządzania poprawnością danych;
  • Modelowanie procesów biznesowych (modyfikacja obecnych i tworzenie nowych) we współpracy z działami operacyjnymi i projektowymi;
  • Wsparcie działów operacyjnych w prawidłowym definiowaniu potrzeb w zakresie oczekiwanych zmian w funkcjonowaniu systemów;
  • Współpraca z dostawcą aplikacji w celu rozwiązywania bieżących nieprawidłowości oraz rozwoju nowych funkcjonalności.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w zgranym, otwartym zespole dbającym o ciągłość łańcucha dostaw poprzez bieżące administrowanie aplikacjami logistycznymi;
  • Pracę w trybie stacjonarnym oraz zdalnym (po 3 miesięcznym okresie próbnym), w zależności od aktualnie realizowanych zadań;
  • Bezpłatny pakiet medyczny;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Rozwój zawodowy poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach.
Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS oraz zna procesy logistyczne;
  • Rozumie zależności pomiędzy procesami zachodzącymi w trakcie łańcucha dostaw a przepływem danych w aplikacjach logistycznych;
  • Analitycznie podchodzi do powstałych problemów, poszukuje ich przyczyn i proponuje rozwiązania;
  • Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim;
  • Jest dyspozycyjna do pracy w systemie zmianowym (6-14; 9-17; 14-22);
  • Sprawnie posługuje się MS Office, zwłaszcza MS Excel;
  • Wie, w jaki sposób dbać o bezpieczeństwo informacji;
  • Wykształcenie logistyczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem.