kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Rejonowa Policji Warszawa II miejsce pracy: Warszawa

Komenda Rejonowa Policji Warszawa II
Komendant Rejonowy Policji Warszawa II poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 103943

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu, - kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, - naturalne oświetlenie, - wymuszona pozycja ciała, - praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, - przy schodach prowadzących do budynku zainstalowane jest urządzenie do przemieszczania osób niepełnosprawnych, - w budynku są odpowiedniej szerokości drzwi oraz odpowiednio dostosowana toaleta dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Rejestracja druków związanych z prowadzonymi przez KRP Warszawa II postępowaniami,
  • Rejestracja druków dotyczących wykroczeń w ruchu drogowym,
  • Sprawdzanie w policyjnych systemach informatycznych,
  • Rejestracja/modyfikacja i przekazania rzeczy utraconych
  • Rejestracja osób poszukiwanych/zaginionych i NN,
  • Skanowanie i wprowadzanie zdjęć do KSIP

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość systemów i aplikacji informatycznych,
  • Znajomość pracy na komputerze,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności interpersonalne na poziomie podstawowym,
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu obslugi baz danych