kandydatów

Etat Specjalista ds. rozliczeń / Referent

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7385316, z dnia 2022-08-10

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń / Referent

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Terminowe i prawidłowe rozliczanie świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych na podstawie umów zawartych z NFZ lub inna jednostką nadrzędną, będącą Płatnikiem Instytutu.
  • Bieżąca współpraca z Płatnikiem w zakresie realizacji umów.
  • Przygotowanie materiałów ofertowych do konkursów/rokowań ogłaszanych przez NFZ lub inna jednostkę będącą Płatnikiem Instytutu.
  • Współudział w przygotowaniu materiałów do negocjacji i renegocjacji warunków zawartych umów na świadczenia opieki zdrowotnej z NFZ.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie spraw związanych z przygotowaniem ofert, rozliczaniem świadczeń oraz tworzeniem zestawień.
  • Współpraca w zakresie opracowania materiałów szkoleniowych w zakresie rozliczanych umów.
  • Przygotowywanie zestawień i analiz w zakresie rozliczanych umów.
  • Współrealizacja spraw związanych ze sprzedażą i marketingiem badań diagnostycznych.
  • Pełna znajomość aktualnych przepisów prawnych związanych z udzieleniem świadczeń opieki zdrowotnej na podstawie zawartych umów z NFZ.
  • Przygotowywanie dokumentacji do konkursów ofert.
  • Przygotowywanie umów z innymi jednostkami medycznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, matura
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, szczególne programu Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Łatwość poruszania się w systemach informatycznych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę o pracę, etat
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Konieczne do pracy szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego