kandydatów

Etat Młodszy Kierownik Projektów

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Kierownik Projektów
miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wdrażanie projektów zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem;
  • planowanie pracy zespołu projektowego, optymalizacja wykorzystania zasobów;
  • współpraca z dostawcami na etapie zbierania wymagań i tworzenia projektu;
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie;
  • tworzenie dokumentacji projektowej;
  • koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentacji;
  • raportowanie i prezentowanie statusu projektu.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość narzędzi i metodyk prowadzenia projektów;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • dynamizm w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację w pracy;
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych;
  • benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie), możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Medicover.