kandydatów

Etat Pracownik w dziale obsługi klienta

Firma: Entain miejsce pracy: Warszawa

Entain jest jedną z największych na świecie grup zajmujących się zakładami sportowymi oraz grami, działającą zarówno online, jak i w sieci punktów detalicznych. W naszych biurach na pięciu kontynentach i z licencjami w ponad 20 krajach obsługujemy jedne z najbardziej znanych marek w branży - Ladbrokes, partypoker, bwin, Coral. Łącznie to już 250 lat historii.

Pracownik w dziale obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje obowiązki w pigułce:

Jako Pracownik w Dziale Obsługi Klienta w spółce TOTOLOTEK S.A.

  • staniesz się częścią wydarzeń na żywo i rozrywki online,
  • odegrasz ważną rolę w największej na świecie firmie zajmującej się zakładami sportowymi i grami,
  • będziesz w samym środku akcji, upewniając się, że nasi klienci cieszą się niesamowitą rozrywką każdego dnia.

Szukasz fantastycznej możliwości rozwoju swoich umiejętności? Jesteś osobą elastyczną, zorientowaną na rozwiązania, osobą z otwartym umysłem? Skorzystaj z okazji i dowiedz się o nas więcej! Szukamy prawdziwych graczy zespołowych, aby stali się częścią Entain i zapewnili profesjonalne wsparcie naszym klientom.

Czym będziesz się zajmować:
  • obsługą zapytań klientów poprzez chat, e-mail, telefon, dotyczących oferowanych produktów, jak również spraw związanych z płatnościami;
  • oceną indywidualnych problemów i podejmowaniem odpowiednich działań w celu zaspokojenia potrzeb klienta;
  • współpracą z innymi zespołami w różnych lokalizacjach na świecie;
  • raportowaniem anomalii systemowych i ogólnych problemów napotykanych przez klientów i przesyłaniem ich do odpowiednich działów;
  • dostarczaniem usług o wysokiej jakości dzięki pełnemu zrozumieniu naszych procedur.
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • chęci i elastyczności do pracy w systemie zmianowym;
  • znajomości języka polskiego (język ojczystego/native);
  • znajomości języka angielskiego na poziomie biznesowym (preferowany C1);
  • doskonałych umiejętności pisemnych i werbalnych, a także wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych;
  • zdolności do pracy pod presją oraz pewności siebie w odpowiadaniu na wiele zapytań klientów;
  • zdolności do pracy w dynamicznym środowisku, zróżnicowanym kulturowo w którym wiele się dzieje;
  • kreatywnej i zmotywowanej osobowości;
  • ogólnej znajomości obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • zainteresowania między innymi sportem i grami oraz innymi naszymi produktami będzie dodatkowym atutem (zapewniamy odpowiednie szkolenie).
Co oferujemy:
  • świetne miejsce pracy.
  • wspaniały zespół bardzo kompetentnych i wspierających kolegów
  • prywatną opiekę medyczną
  • stałą umowę o pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • silny nacisk na rozwój osobisty i zawodowy, w tym mentoring wewnętrzny i e-learning.
  • nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy w Warszawie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2022
Wyświetleń: 77