Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym

Firma: Biuro Rachunkowe MAG miejsce pracy: Łomianki

Ogłoszenie numer: 7386369, z dnia 2022-08-10

Biuro Rachunkowe MAG istnieje na lokalnym rynku od 2006 roku, obsługujemy kompleksowo duże spółki prawa handlowego jak i małe lokalne firmy.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

  • terminowe wprowadzanie do bazy danych dokumentów finansowych,
  • kontrolę formalno-rachunkową dokumentów, wysyłanie deklaracji podatkowych i do ZUS
  • dekretację i księgowanie faktur kosztowych oraz przychodowych,
  • stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami Biura Rachunkowego.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub na samodzielnym stanowisku w dziale finansowo-księgowym,
  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków (PDOP, VAT) oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
  • znajomość systemów księgowych, programu Płatnik będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole, dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Na początek zatrudnienie na pół etatu (możliwość rozwoju i pracy na cały etat w ciągu kilku następnych miesięcy).
  • Pracę w małej grupie i w miłej, swobodnej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2022
Wyświetleń: 74