kandydatów

Etat Specjalista w Biurze Prawnym

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7386603, z dnia 2022-08-10

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Specjalista w Biurze Prawnym

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: S/BPr/08/22

Opis stanowiska

  • sporządzanie projektów pism procesowych w zakresie postępowań cywilnych, egzekucji sądowej i administracyjnej;
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji w zakresie spraw obsługiwanych przez Biuro Prawne, w szczególności windykacyjnych i karnych;
  • sporządzanie projektów zestawień, informacji, wniosków, sprawozdań, planów działania w zakresie spraw prowadzonych w Biurze Prawnym;
  • przygotowanie projektów pism i wystąpień do organów ochrony prawa, dłużników, beneficjentów i kontrahentów Agencji w zakresie ustalonym przez Kierownika Sekcji;
  • współpraca i korespondencja z komórkami organizacyjnymi Agencji oraz podmiotami zewnętrznymi (w szczególności: sądami, prokuraturą, organami kontroli, organami egzekucyjnymi oraz ochrony prawa);
  • bieżący monitoring spraw upadłościowych i egzekucyjnych (MSiG), Krajowego Rejestru Zadłużonych oraz spraw sądowych;
  • przeglądanie akt sądowych w prowadzonych przez Biuro Prawne sprawach, sporządzanie z nich notatek i kopii;
  • wykonywanie archiwizacji dokumentacji w sprawach prowadzonych przez Biuro Prawne.

Wymagania

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenia wyższego magisterskiego prawniczego;
  • bycia w trakcie odbywania aplikacji radcowskiej/adwokackiej;
  • co najmniej 2 letniego doświadczenia zawodowego (także staż, umowa zlecenie) w kancelarii prawnej, jednostce sektora publicznego lub przedsiębiorcy;
  • średnio zaawansowanej znajomości obsługi programu „Excel”, w szczególności w zakresie funkcji baz danych.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • doświadczenie w sprawach związanych z udzielaniem pomocy publicznej lub z realizacją zadań związanych z obsługą funduszy strukturalnych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym programu „Excel”;
  • umiejętność obsługi systemów informacji prawnej: Lex, Legalis;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • premię regulaminową
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • szkolenia
  • atrakcyjną lokalizację
  • wydarzenia integracyjne
  • programy socjalne