kandydatów

Etat Pracownik Magazynowy

Firma: Empik Fulfilment miejsce pracy: Sochaczew

Ogłoszenie numer: 7387608, z dnia 2022-08-10

Empik to ponad 70 lat doświadczenia na rynku polskim. Posiadamy przeszło 300 salonów Empik i Papiernik by Empik, a empik.com to jedna z 3 największych platform e-commerce.

Nasze Centrum Dystrybucji w Sochaczewie to 950 pracowników, blisko 55 tysięcy m2 powierzchni magazynowej, gdzie obsługujemy 1,2 mln paczek tygodniowo.

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Sochaczew

Opis stanowiska

  • rozmieszczanie produktów na magazynie,
  • rozładunek i załadunek towarów z dostaw/transportów,
  • kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesów wysyłek,
  • obsługa skanera,
  • wsparcie pozostałych procesów w magazynie (przyjęcie towaru, wysyłka towaru).

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • potrafisz planować i organizować swoją pracę,
  • chętnie pracujesz w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę (w systemie zmianowym)
  • pracę przy wysyłce lekkich paczek
  • bezpłatny transport do pracy z wybranych miejscowości
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubranie robocze
  • premia i dodatek frekwencyjny
  • wczasy pod gruszą
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • dofinansowanie do okularów
  • Program Poleceń

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2022
Wyświetleń: 78