kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji

Firma: Contact Center Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteś osobą otwartą, komunikatywną, samodzielną i zorganizowaną?

Zagadnienia z zakresu administracji nie są Ci obce?

Presja czasu nie wybija Cię z rytmu pracy?

Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK – to zapraszamy do Naszego zespołu:)

Szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z pocztą, firmami kurierskimi, drukarnią i innymi firmami usługowymi
  • Przyjmowanie gości oraz interesantów firmy, obsługa spotkań firmowych
  • Składanie i monitorowanie realizacji zamówień na materiały biurowe i artykuły spożywcze
  • Wydawanie kluczy do pomieszczeń biurowych
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i korespondencji
  • Prowadzenie ewidencji umów handlowych, archiwizacja umów
  • Wsparcie administracyjne, prowadzenie innych bieżących spraw oraz realizacja powierzonych zadań
Wymagania:
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie,
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja czasu pracy,
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie/ UOP
  • Stałe wynagrodzenie + system motywacyjny
  • Pracę od pon.-pt.
  • Świetną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport