kandydatów

Etat Spawacz

Firma: BBR Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 28 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu, będąc jednocześnie licencjonowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy Mageba. Firma poszukuje osoby na stanowisko spawacz w Wytwórni Konstrukcji Stalowych zajmującym się głównie wytwarzaniem mostowych modułowych urządzeń dylatacyjnych zarówno na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Spawacz
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
  • spawanie kształtowników stalowych o grubości w przedziałach 10-30 mm
  • spawanie na stanowisku jednoosobowym
  • spawanie metodą MIG/MAG
  • praca na hali montażowej
Wymagania
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG
  • posiadanie aktualnego certyfikatu 135/136 będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność samo oceny wykonanego złącza
  • umiejętność poprawnego przygotowania złącza do spawania
  • znajomość rysunku technicznego
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system wynagrodzenia,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą)
  • system jednozmianowy (z możliwością pracy w nadgodzinach),
  • pracę stacjonarną w Warszawie.