kandydatów

Etat Młodszy analityk biznesowy w obszarze logistycznym

Firma: ILS sp. z o.o. (Grupa Kapitałowa Inter Cars) miejsce pracy: Zakroczym

ILS Sp. z o.o. to operator logistyczny z grupy kapitałowej Inter Cars S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób chcących rozwijać się jako Analityk Biznesowy.

Młodszy analityk biznesowy w obszarze logistycznym

Miejsce pracy: Zakroczym

Główne zadania:
  • Analiza biznesowa w obszarze logistycznym:
    • Optymalizacja operacji magazynowych
    • Monitorowanie operacji logistycznych oraz tworzenie zestawień i raportów
    • Analiza kosztów logistyki powiązanych z bieżącymi operacjami sprzedaży mających wpływ na rentowność produktów w sieci dystrybucji
    • Opracowanie i rekomendacja rozwiązań dla bieżących potrzeb analitycznych dotyczących np. poziomu zatowarowania lub struktury zamówień, modyfikacji tras do klienta
  • Udział w procesach rozwoju systemów logistycznych oraz aplikacji wewnętrznych
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi / wewnętrznymi
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Excel/Power Point
  • MS Reporting Services - podstawowa znajomość
  • Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, nad wieloma projektami jednocześnie
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły oraz analityczne myślenie
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziana:

  • Znajomość MS Power Platform
  • Znajomość T SQL / PL SQL
  • Umiejętność tworzenia procesów ETL (SSIS)
  • Znajomość struktur bazy Oracle 11g - podstawowy
  • Znajomość procesów magazynowych
Z naszej strony oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego, realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogatą ofertę szkoleń dla Pracowników
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • Realny wpływ na wyznaczanie kierunku rozwoju firmy

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ILS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.