kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: OpticMobile miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7419804, z dnia 2022-08-18

OpticMobile

 Optic Mobile to innowacyjna firma, która świadczy usługi diagnostyki wzroku oraz sprzedaje własną markę okularów w wyspecjalizowanych mobilnych punktach sprzedaży. Aby rozbudować projekt w Polsce, poszukujemy dyrektora biznesowego.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zakres obowiązków:
  • dekretowanie faktur zgodnie z kontami księgowymi
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami i dostawcami
  • sporządzanie raportów
  • współpraca z innymi działami
  • obsługa maszyn i urządzeń biurowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego lub russkiego/ukrainskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-08-2022
Wyświetleń: 74