kandydatów

Etat Specjalista DTP

Firma: Salt and Pepper sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7408818, z dnia 2022-08-18

Jesteśmy firmą o ogruntowanej pozycji na rynku, działamy od 2006 r. Współpracujemy z wiodącymi brandami na polskim rynku.

Specjalista DTP

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 02/22

Opis stanowiska

  • Przygotowanie projektów do druku z zależności od użytej technologii druku
  • Adaptacja projektów opakowań
  • Edycja materiałów zdjęciowych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu desktop publishing lub wykształcenie artystyczne
  • Umiejętność przygotowanie plików do druku na najwyższym poziomie
  • Umiejętność kreowania i tworzenia projektów
  • Skrupulatność, zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna
  • Znajomość programów komputerowych Adobe CS
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie