kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu Rozliczeń z NFZ

Firma: DIABETYK24 miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7433244, z dnia 2022-08-23

Diabetyk24 to działająca od 2010r. firma której głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii. Prowadzimy sklep internetowy i sieć sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a nasz zespół dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny diabetologicznych artykułów medycznych.

Asystent / Asystentka Działu Rozliczeń z NFZ

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji dla klientów realizujących zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne
  • Przygotowywanie dokumentacji dla instytucji zewnętrznych (m.in. MOPS, PFRON, PCPR)
  • Monitorowanie realizacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne
  • Rejestracja i korygowanie danych w systemie rozliczeniowym NFZ i wewnętrznych systemach firmy
  • Sprawdzanie, weryfikowanie, korygowanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji
  • Bieżąca współpraca i wsparcie innych członków zespołu, pracowników sklepów stacjonarnych oraz innych działów firmy
  • Sprawna obsługa mailowa i telefoniczna w zakresie pytań i próśb klientów dot. realizacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne

Wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzowania zadań i dotrzymywania terminów
  • Umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji
  • Dokładność, cierpliwość i systematyczność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2022
Wyświetleń: 75