kandydatów

Etat Kierownik Działu Rekrutacji

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

People make places
Kierownik Działu Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie strategii pozyskiwania talentów do organizacji, kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacji
  • Zarządzanie zespołem Specjalistów ds. Rekrutacji, czuwanie nad rozwojem kompetencji w zespole
  • Zarządzanie bieżącą pracą zespołu, zagwarantowanie realizacji wysokiej jakości procesów rekrutacji oraz zapewnienie efektywnej pracy zespołu
  • Współpraca z Hiring Managerami w zakresie badania potrzeb rekrutacyjnych
  • Zaprojektowanie i wdrożenie wspólnie z zespołem skutecznej strategii EB
  • Rekomendowanie rozwiązań z zakresu HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby Biznesu
  • Partnerska współpraca z Agencjami Pracy
Nasze wymagania
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, mile widziane w branży rekrutacyjnej
  • Doświadczenie w realizacji, koordynacji masowych rekrutacji, będzie dużym atutem na tym stanowisku
  • Aktywność, przedsiębiorczość we wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Zorientowanie na Klienta wewnętrznego, budowanie doskonałych relacji interpersonalnych
  • Doświadczenie w zakresie budowania marki pracodawcy i realizacji kampanii wizerunkowych
  • Doskonała organizacja pracy, zorientowanie na cel i terminowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
To oferujemy
  • Dużą autonomię i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość inicjowania zmian
  • Inkluzywne środowisko pracy
  • Wspaniały zespół współpracujących ze sobą zespołów
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje