kandydatów

Etat Inżynier - Elektryk

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta i dostawcy systemów ładowania samochodów elektrycznych, poszukujemy osoby na stanowisko

Inżynier - Elektryk
Miejsce pracy: Warszawa
Warunki pracy i zatrudnienia:

Wymiar czasu pracy: Pełny etat.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.

Rodzaj pracy: Praca stacjonarna.

Kluczowe kompetencje Kandydata: Umiejętność myślenia koncepcyjnego. Zdolność do skupienia się na realizacji powierzonych zadań. Gotowość pracy zespołowej w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku. Kreatywność i umiejętność przedstawiania alternatywnych rozwiązań.

Wymagana znajomość języków obcych: Język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację w ramach prowadzonych projektów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Oferowane wynagrodzenie: 7000-8500 zł brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (wiązki kablowe, karty katalogowe) w środowisku Microsoft Visio/Microsoft Office.
  • Tworzenie instrukcji serwisowych (service manual).
  • Tworzenie zestawień materiałów w SAP (BOM - Bill of materials).
  • Stały kontakt z fabryką – wprowadzanie poprawek do dokumentacji technicznej.
  • Aktualizacja dokumentacji - obsługa bazy danych PLM, ECN, SAP
  • Tworzenie zestawień materiałowych stacji ładowania na podstawie wymagań klienta – obsługa bazy CSC.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji pomocniczej (opisy firmwaru, pliki konfiguracyjne, end test manual
Wymagania:
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, kart katalogowych, specyfikacji produktów.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne, związane z elektryką oraz uprawnienia do pracy z napięciem do 1kV
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadano doświadczenia.
  • Pracę w międzynarodowej organizacji z możliwościami rozwoju.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów z obszaru inżynierii elektrycznej.
  • Zgrany, nierotujący i stale rozwijający się zespół.