kandydatów

Etat Trener / Nauczyciel programowania dla dzieci

Firma: Algorithmics Poland miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7449285, z dnia 2022-08-26

Algorithmics to międzynarodowa szkoła programowania dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat. Obecnie mamy ponad 300 000 uczniów. Na naszych kursach pomagamy dzieciom stawiać pierwsze kroki w świecie IT. Uczymy w sposób zabawowy i szczycimy się indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Korzystamy z opracowanej przez nas platformy i unikalnej metodologii. Nasze szkoły znajdują się w ponad 500 miastach i 70 krajach od Australii po USA, a w Polsce rozpoczynamy "nową przygodę". Poszukujemy nowych członków zespołu, którzy podzielą to zaangażowanie i pomogą nam w dalszym doskonaleniu naszych usług.

Trener / Nauczyciel programowania dla dzieci

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie lekcji w języku polskim z wykorzystaniem materiałów metodycznych i technik nauczania Algorithmics
  • Tworzenie i utrzymywanie przyjaznej atmosfery wśród naszych uczniów oraz zachęcanie ich do pracy zespołowej
  • Monitorowanie jakości procesu dydaktycznego
  • Zapobieganie i rozwiązywanie ewentualnych sytuacji konfliktowych z rodzicami i dziećmi w oparciu o standardy naszej firmy

Wymagania

  • Poszukiwani studenci lub absolwenci, którzy lubią pracę z dziećmi i chcą im pokazać, że programowanie może być proste, ciekawe i przyjemne.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub pedagogiczne i/lub doświadczenie w pracy z grupami dziecięcymi (kluby, obozy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym - szkolenia, materiały dydaktyczne oraz komunikacja z zespołem odbywa się w tym języku, prowadzenie lekcji będzie w 100% po Polsku.
  • Podstawowa znajomość programowania (Scratch/Python/Roblox). Starannie spreparowane treści i wyrafinowana metodologia na naszej platformie zapewnia, że będziesz w stanie dostarczyć lekcje na wysokim poziomie.

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnie przygotowanej sali szkoleniowej w naszej szkole w Warszawie.
  • Długoterminową współpracę
  • Pracę w międzynarodowej i wielokulturowej firmie
  • Proces rekrutacji w pełni "online"
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (do 130 zł za 1 lekcję 90 min)
  • Zespół entuzjastycznych nauczycieli
  • Elastyczne formy zatrudnienia: Umowa zlecenie, Umowa b2b, Umowa o pracę
  • Praca w godzinach popołudniowych (16:00 20:00)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-08-2022
Wyświetleń: 71