kandydatów

Etat Java Hybris Developer

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Java Hybris Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1450] N

Zadania:

Na zlecenie naszego klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Java Developera w zespole SCRUM, jednostka DevOps. Codzienna praca skupiać się będzie wokół rozwijania systemu commerce SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów sprzedażowych oraz systemów towarzyszących jak customer credit verification czy identity verification.

Główne obowiązki:
  •  Praca w roli developera w zespole SCRUM w jednostce DevOps w zakresie rozwoju oraz utrzymania grupy systemów współtworzących proces sprzedażowy firmy z branży telekomunikacyjnej
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w wybranej technologii: Java (8, 11), Spring (1.4.3 - 2.3.12), Spring Boot, ORM – Hibernate, Drools, Activity, Camunda oraz DB (Oracle, Postgres, Mongo, MS SQL). Praca zarówno z silnikiem commerce (Hybris) jak i Mikroserwisami
  • Dostarczenie kodu zgodnego pod względem wymagań biznesowych, IT oraz bezpieczeństwa dla środowiska zintegrowanego IT organizacji, realizującego działanie pewnej funkcjonalności lub całego produktu.
  • Nadzór, opracowanie i dostarczenie dokumentacji technicznej zgodnej ze stworzonym rozwiązaniem
  • Prowadzenie Code Review dla prac programistycznych prowadzonych w ramach prac zespołu
  • Debugowanie
  • Monitorowanie, utrzymanie i zapewnienie stabilności środowisk testowych
  • Planowanie, projektowanie i koordynowanie wykonywania testów funkcjonalnych.
  • Obsługa on-premmis (MV, K8S) i public cloud (GCP)
Wymagania:
  • Doświadczenie developerskie w języku Java + Spring:
    - Junior: min 1 rok
    - Regular: min 3 lata
    - Senior: min 5 lat
  • Znajomość technologii telekomunikacyjnych lub wiedza z zakresu commerce będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikacji na różnych poziomach organizacji
  • Skuteczność, motywacja, samodzielność, kreatywne myślenie, szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań
Oferujemy:
  • Pracę dla firmy z branży telekomunikacyjnej
  • Praca w formie hybrydowej (2 dni z biura, 3 dni zdalnie) - możliwość rozmawiania o innym modelu współpracy
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie
  • Stawkę 15000 zł - 20000 zł netto na fakturę miesięcznie (w zależności od doświadczenia)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."