kandydatów

Etat Radca Prawny

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Radca Prawny
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr ref.: Radca Prawny – Warszawa
Opis stanowiska
  • udzielanie porad prawnych oraz sporządzanie opinii dla Zarządu oraz pracowników Spółki,
  • występowanie w charakterze pełnomocnika Spółki w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz przed innymi organami orzekającymi,
  • sporządzanie wniosków, pozwów, odwołań, apelacji i innych pism procesowych w sprawach sądowych, administracyjnych i przed innymi organami orzekającymi,
  • sporządzanie i opiniowanie projektów umów i dokumentów organizacyjno-prawnych,
  • sprawowanie nadzoru prawnego nad windykacją należności w ustalonym zakresie,
  • realizacja innych zadań w zakresie kompetencji radcy prawnego określonych w ustawie z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (tj. z dnia 28 kwietnia 2022 r.; Dz.U. z 2022 r. poz. 1166 z późn. zm.).
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe: min. 1
  • wykształcenie wyższe, tytuł zawodowy radcy prawnego,
  • wiedza teoretyczna i doświadczenie w szeroko rozumianym prawie nieruchomości i prawie budowlanym, mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych,
  • biegła znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia zawodowe i inne,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie pakietów sportowych,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny,
  • elastyczny czas pracy (możliwość korzystania z pracy zdalnej).