kandydatów

Etat Sprzedawca Samochodów Nowych w Salonie

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7467693, z dnia 2022-08-31

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami !
Jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji, chcesz realizować swoje marzenia i marzenia naszych Klientów dołącz do naszego zespołu , zostań jednym z nas , oferujemy Ci pracę na stanowisku Sprzedawcy Samochodów Nowych w Salonie

Jesteśmy liderem w sprzedaży aut marki Volkswagen w Polsce.

Od ponad 25 lat realizujemy marzenia Klientów o posiadaniu własnego , komfortowego auta.
W związku z tym cały czas rozwijamy się , Marka narzuca wyjątkowe tempo a Klienci chętnie siadają za kierownicę Volkswagena .

Przekażemy Tobie odpowiednią wiedzę i wyposażymy w narzędzia niezbędne do osiągnięcia
wspólnego sukcesu .

Sprzedawca Samochodów Nowych w Salonie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne i kreatywne pozyskiwanie Klientów detalicznych w zakresie sprzedaży aut nowych
  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • budowanie i prowadzenie bazy danych w CRM
  • sprzedaż produktów finansowych
  • ukierunkowanie na realizację celów ilościowych i jakościowych
  • realizacji planów sprzedaży

Wymagania

  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • kreatywność i zaangażowanie na 100%
  • wysokie kompetencje sprzedażowe
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • wykształcenie minimum średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się Marce, będącej światowym liderem w sprzedaży aut
  • umowa na podstawie działalności gospodarczej
  • atrakcyjne i progresywne wynagrodzenie ściśle powiązane z realizacją celów
  • najlepszy na rynku pakiet szkoleń i wdrożeń poparty Certyfikatem Marki